Jakie właściwości ma Labradoryt? Biżuteria z labradorytem.

Labradoryt to kamień, który nie tylko zachwyca swoim urokiem i niebieskim ogniem, ale również właściwościami pola energetycznego,  oddziałującego na sferę twórczej kreatywności i innowacyjności.

Jest idealny dla osób, które poszukują pomysłów do realizacji zawodowych i osobistych planów, ponieważ obdarza ich oryginalnością i entuzjazmem. Pomysły są niebanalne i trafne, a odwaga i zapał do ich realizacji osiąga najwyższy poziom.

Pomaga połączyć intuicję z intelektem, co daje niesamowity efekt w tworzeniu nowatorskich realizacji.
Osoby, które są na etapie poszukiwania swojego miejsca w hierarchii społecznej będą mogły znaleźć własną pasję w życiu i z zapałem iść jej drogą.
Po tym odblokowuje przepływ energii  i wyzwania już nie napawają strachem, gdyż wierzymy w siebie i swoje możliwości, a intuicja podpowiada nam, że są one częścią naszego rozwoju.
Nasza wytrwałość może zostać wzmocniona przez świadomość tego, co jest tylko iluzją, a co celem do którego powinniśmy zmierzać.
Labradoryt łącząc równocześnie energię Słońca i Księżyca, dodaje siły w przetrwaniu ciężkich momentów życia tj. stresująca praca, problemy rodzinne lub finansowe, osłabienie zdrowia.
Bransoletka z labradorytem.
Bransoletka z labradorytem.
Bransoletka z labradorytem.
Bransoletka z labradorytem.

Bransoletka z labradorytem.Bransoletka z labradorytem.

Broszka z labradorytem.
Broszka z labradorytem.
Broszka z labradorytem.
Broszka z labradorytem.

Broszka z labradorytem. Broszka z labradorytem.

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *